Mezoterapia iniekcyjna próżniowa wieloigłowa pistoletem Perfect Injector 32G – szwajcarska precyzja – rewolucyjna technologia regeneracji i odmładzania skóry!

Genialna technologia zaprojektowana na 2020 rok, po raz pierwszy dostępna w Polsce!
Bezsprzecznie, mezoterapia pistoletem Perfect Injector 32G to zabieg precyzyjny, bezpieczny, komfortowy, szybki i ekonomiczny znacznie przewyższa wszystkie dotychczas stosowane urządzenia i metody zabiegów rewitalizacji. Dlatego ma tak szerokie zastosowanie – na skórę głowy, twarzy, szyi, dekoltu, dłoni, brzucha. Niewątpliwie przewyższa także najlepsze lasery frakcyjne.

Perfect Injector 32G – mezoterapia wieloigłowa pistoletem – dlaczego warto?

Niewątpliwie mezoterapia wieloigłowa z pistoletem Perfect Injector 32G w klinice medycyny estetycznej CM VIMED w Warszawie to:

 • Gwarancja równomiernego rozłożenia wstrzykniętego preparatu w skórze.
 • Gwarantuje wykorzystania 100% kosztownego preparatu do zabiegu.
 • Skrócenie czasu zabiegów.
 • Wysoki komfort zabiegu – minimalne odczucia bez konieczności znieczulania skóry.
 • Skrócenie czasu rekonwalescencji po zabiegu.

Mezoterapia iniekcyjna – najwyższa skuteczność zabiegów

Przede wszystkim działamy na skórę dwutorowo, poprzez uszkodzenie co wyzwala naturalny proces samoregeneracji,  oraz podając odpowiedni preparat który uzupełnia niedobory składników, niezbędnych do regeneracji skóry. W związku z tym wysoki komfort zabiegu oraz spektakularne efekty powodują, że będzie to najczęściej wykonywany zabieg medycyny estetycznej zarówno w zabiegach na skórę twarzy, skórę głowy jak i na skórę w innych miejscach ciała, tam, gdzie dotąd stosowano inne metody, takie jak konwencjonalna mezoterapia (mikronakłuwanie), mezoterapia igłowapojedynczą igłą, lasery frakcyjne.

Zadzwoń i zarezerwuj termin
konsultacji: 22 201 90 71

Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg najbardziej odpowiedni do Twoich potrzeb. Najnowsze zabiegi kosmetyczne. Przede wszystkim wyróżniają nas zaawansowane technologie i indywidualne podejście. Dlatego Zapraszamy do Kliniki VIMED Health & Beauty.

Konsultacja wstępna ma na celu określenie potrzeb i oczekiwań Pacjenta.

Mezoterapia iniekcyjna multiigłowa

Nowy wymiar medycyny estetycznej i mezoterapii

Technologie 2020 zmieniają wszystko!

Innowacyjne urządzenie Perfect Injector™, to przełom w medycynie estetycznej. Bezsprzecznie, jest to pierwsze tak zaawansowane technologicznie urządzenie do mezoterapii. Dlatego pozwala na wykonywanie niemal bezbolesnych, precyzyjnych zabiegów mezoterapii mikroigłowej z wykorzystaniem próżni (vacuum) i specjalnej głowicy 9 igłowej.

Wszechstronne możliwości wykonywania zabiegów mezoterapii z użyciem: 

 • mezokoktaili witaminowych i peptydowych
 • kwasu hialuronowego,
 • osocza bogatopłytkowego PRP,
 • botoxu.

W związku z zastosowaniem kartridży multiigłowych (9 igieł) oraz  vacuum (próżniowego zasysania skóry), możemy wykonywać zabiegi: bez siniaków, krwiaków, uczucia rozpierania i bólu nawet w najbardziej wrażliwych rejonach skóry ja na przykład w okolicach oczu.

Komfort i bezpieczeństwo mezoterapii wieloigłowej

Zalety zabiegu mezoterapii próżniowej – Igły 32G

 • młodsza i rozjaśniona skóra – lepsze efekty niż przy tradycyjnej mezoterapii igłowej
 • bezbolesna mezoterapia – dzięki zastosowaniu opatentowanej technologii Vacuum i mikroigieł 32G
 • brak efektów ubocznych – brak grudek i krwiaków po zabiegu
 • bezpieczeństwo i szybkość zabiegu – multi-igłowy system precyzyjnie podaje preparat na idealną głębokość nie uszkadzając naczyń krwionośnych i włókien nerwowych

Od 500 do 2000 bezbolesnych nakłuć w ciągu kilkunastu minut. Z pewnością Twoja skóra będzie zawsze perfekcyjnie odżywiona i nawilżona.

Precyzyjny, bezpieczny, komfortowy, szybki i ekonomiczny zabieg znacznie przewyższa wszystkie dotychczas stosowane urządzenia i metody wykorzystywane do zabiegów rewitalizacji skóry głowy, twarzy, szyi, dekoltu, dłoni, brzucha, pośladków czy ud. W związku z tym wszyscy chcą korzystać z mezoterapii igłowych wyłącznie z urządzeniem Perfect Injector™

Nowoczesne zabiegi odmładzania skóry przy wykorzystaniu pistoletu do mezoterapii iniekcyjnej wieloigłowej

Przede wszystkim system wykorzystywany w pistolecie Perfect Injector™ jest zaopatrzony w funkcję bezpieczeństwa i opatentowaną technologię Vacuum (próżniową). W związku z pozwala wystandaryzować proces wykonywania zabiegów medycyny estetycznej.  Wnioskując – precyzyjne elementy sterowania w pistolecie znacznie ułatwiają wykonywanie zabiegów ostrzykiwania skóry.

Perfect Injector™ to nowy udoskonalony software wbudowany do systemu sterowania pistoletu. Dlatego pozwala na aplikację szerokiego spektrum substancji aktywnych, takich jak kwas hialuronowy, koktajle witaminowe, koktajle peptydowe, osocze bogatopłytkowe, botox czy komórki macierzyste.

Zadzwoń i zarezerwuj termin
konsultacji: 22 201 90 71

Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg najbardziej odpowiedni do Twoich potrzeb. Najnowsze zabiegi kosmetyczne. Przede wszystkim wyróżniają nas zaawansowane technologie i indywidualne podejście. Zapraszamy do Kliniki VIMED Health & Beauty.

Konsultacja wstępna ma na celu określenie potrzeb i oczekiwań Pacjenta.

Kosmetolog Warszawa

Najnowsza szwajcarska technologia pistoletu do mezoterapii

W przeciwieństwie do poprzednich metod, nowa konstrukcja pompy próżniowej oraz szwajcarski silnik krokowy, gwarantują precyzję i bezpieczeństwo zabiegu mezoterapii wieloigłowej.

Przede wszystkim jedyny na świecie, zupełnie nowy, bardzo precyzyjny jednorazowy, sterylny cartridge zawierający 9 najcieńszych igieł 32G, pozwala na niemal całkiem bezbolesne wprowadzenie precyzyjnie odmierzonej porcji preparatu do pożądanej warstwy skóry, na ściśle określoną głębokość.

Zewnętrzny filtr zasysanego powietrza o zupełnie nowej konstrukcji zapewnia bezpieczeństwo pacjenta w trakcie zabiegu. W związku z tym wyklucza w 100% ryzyko zakażenia.

Nowy wymiar zabiegów mezoterapii iniekcyjnej

Przede wszystkim intuicyjne oprogramowanie pozwala na zmianę parametrów pracy podczas zabiegu:

 • Głębokość wprowadzenia substancji aktywnej
 • Objętość wprowadzanego produktu leczniczego,
 • Czas pozostawania igieł w skórze,
 • Sposób wprowadzania substancji (ciągły, przerywany, kontrolowany),
 • Szybkość nakłuć,
 • Wstrzykiwanie z wykorzystaniem próżni (vacuum),
 • Dostosowanie parametrów zabiegu do gęstości produktu,
 • Optymalne wykorzystanie preparatu leczniczego
 • Wybór objętości strzykawki.

Niewątpliwie jesteśmy jedną z pierwszych klinik w Europie, które mogą zaoferować zabiegi wykonane tym doskonałym urządzeniem do mezoterapii próżniowej, jakim jest Perfect Injector™. W związku z tym zapewniamy pacjentkom najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

Próżniowa mezoterapia iniekcyjna w CM VIMED to przełom w leczeniu zmian skórnych i odmładzaniu

Mezoterapia iniekcyjna (wieloigłowa) polega na wprowadzeniu bezpośrednio do odpowiedniej warstwy skóry właściwie dobranej substancji – preparatów regenerujących, odżywczych, nawilżających, itp.

Perfect Injector™ stosowany w klinice medycyny estetycznej VIMED w Warszawie to absolutna rewolucja w mezoterapii czy laseroterapii. Dotąd pozwalała wyłącznie na uszkodzenia skóry wywołane wkłuciami lub działaniem lasera frakcyjnego, w celu pobudzania jej do samoregeneracji. Teraz można nie tylko nakłuć skórę ale także, za pośrednictwem niezwykle cienkich igieł, wprowadzić bardzo precyzyjnie dobraną ilość preparatu leczniczego.

Mezoterapia – substancje aktywne precyzyjnie podawane są śródskórnie

Przede wszystkim zaawansowane technologie zastosowane w Perfect Injector™ zmieniają zupełnie dotychczasowe oblicze mezoterapii. Dlatego pozwalają na wprowadzenie usieciowanego i nieusieciowanego kwasu hialuronowego. To jedyne takie urządzenie na rynku medycyny estetycznej i kosmetologii do próżniowej wieloigłowej mezoterapii, które operuje kartridżami zbudowanymi z 9 ultra cienkich igieł.

Niewątpliwie, nowoczesna konstrukcja cartridgu pozwala na precyzyjną blokadę przepływu zwrotnego, co zapobiega utracie cennego preparatu. W związku z tym każdy mikrolitr preparatu jest wykorzystany dla osiągnięcia maximum korzyści.

Mezoterapia wieloigłowa z pistoletem Perfect Injector™ w klinice medycyny estetycznej CM VIMED w Warszawie to:

 • Gwarancja równomiernego rozłożenie wstrzykniętego preparatu w skórze.
 • Gwarantuje wykorzystania 100% kosztownego preparatu do zabiegu.
 • Skrócenie  czasu zabiegów.
 • Wysoki  komfort zabiegu – minimalne odczucia bez konieczności znieczulania skóry.

Bezbolesne zabiegi mezoterapii nie wymagają znieczulenia

Niewątpliwie niezwykle cienkie igły oraz konstrukcja cartridga w połączeniu z silnym systemem vacuum sprawiają, że zabieg jest praktycznie bezbolesny.  Dlatego, ryzyko wystąpienia efektów ubocznych (ból, grudki, wybroczyny, siniaki), krwawienie jest ograniczone do minimum.

Przede wszystkim cartridge multiigłowy, zawierający 9 najcieńszych igieł do iniekcji oraz automatyczne funkcje pistoletu pozwalają na wykonanie zabiegu mezoterapii w ciągu zaledwie kilku minut. W związku z tym pistolet umożliwia podanie preparatu w wielu miejscach na dokładnie określoną głębokość, zależną od rodzaju preparatu oraz miejsca jego wykorzystania: skóra głowy, skóra twarzy, skóra dłoni, skóra na udach (leczenie cellulitu lub rozstępów skórnych).

Perfect Injector™ pozwala na podanie preparatu na odpowiednią głębokość i w idealnej dawce. Dlatego, dzięki systemowi 9-ciu igieł w trakcie jednego zabiegu, możemy wykonać około 500 iniekcji w ciągu kilku minut.

Wszechstronne zastosowanie nowoczesnej mezoterapii

Zakres zastosowania pistoletu Perfect Injector™ jest bardzo szeroki.

W związku z tym stosujemy ją w profilaktyce przeciwstarzeniowej, w leczeniu łysienia androgenowego i plackowatego i problemów z nadmiernym wypadaniem włosów, w problemach z cellulitem i rozstępami oraz nadmiarem tkanki tłuszczowej w procedurze lipolizy iniekcyjnej.

Zadzwoń i zarezerwuj termin
konsultacji: 22 201 90 71

Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg najbardziej odpowiedni do Twoich potrzeb. Najnowsze zabiegi kosmetyczne. Przede wszystkim wyróżniają nas zaawansowane technologie i indywidualne podejście. Dlatego zapraszamy do Kliniki VIMED Health & Beauty.

Konsultacja wstępna ma na celu określenie potrzeb i oczekiwań Pacjenta.

Obszary zabiegowe – zastosowanie mezoterapii. Przede wszystkim:

Mocne strony zabiegu mezoterapii. Przede wszystkim:

twarz

szyja

dekolt

okolice oczu

skóra głowy

ciało

Zabieg jest niemal całkowicie bezbolesny. Przede wszystkim preparat podawany jest w równych dawkach na precyzyjnie określoną głębokość, dzięki temu zabieg jest bardziej efektywny.

W związku z tym zastosowany system vacuum zmniejsza ryzyko powstania siniaków podczas mezoterapii.

Mezoterapia iniekcyjna – wskazania do zabiegów

Perfect Injector™ umożliwia wykonanie zabiegów leczniczych i regeneracyjnych na wszystkich częściach ciała. Przede wszystkim:

na twarzy, szyi, dekolcie, dłoniach - leczenie drobnych zmarszczek, blizn, przebarwień

pod pachami z wykorzystaniem np. botoksu - leczenie nadpotliwości,

skóra sucha, odwodniona, wymagająca rewitalizacji.

Mezoterapia iniekcyjna – przeciwwskazania do zabiegu

Zabieg jest dostępny praktycznie dla wszystkich – posiada niewielką liczbę przeciwwskazań. Przede wszystkim:

ciąża i karmienie piersią,

choroby nowotworowe.

stany zapalne skóry, opryszczka

przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych.

uczulenie na podawane składniki,

Kluczowe fakty dotyczące mezoterapii

Kto wykonuje zabieg?
Zabieg wykonywany jest przez lekarza.

Czy zabieg jest bolesny?
Zabieg jest mało bolesny. Osoby o niskim progu bólu mogą skorzystać ze znieczulenia w formie kremu.

Ile trwa rekonwalescencja?
Pacjent może od razu wrócić do codziennych czynności. Po zabiegu mogą być widoczne jedynie niewielkie ślady wkłuć w postaci punktów.

Mezoterapia – zasada działania – efekty zabiegu. Przede wszystkim:

nawilżenie, odżywienie i rewitalizacja

profilaktyka przeciwstarzeniowa

niwelowanie zmarszczek

powstrzymanie łysienia, wypadania włosów

profilaktyka przebarwień zmniejszenie poduszeczek i zasinień pod oczami

Jak się przygotować do zabiegu?

Zabieg nie wymaga żadnych przygotowań. Zabiegu nie wykonuje się w okresie letnim.

Przebieg zabiegu

1
Demakijaż i dezynfekcja skóry.
2
Ostrzyknięcie skóry przy użyciu pistoletu.
3
Aplikacja maski.
4
Krem na zakończenie zabiegu.

Zadzwoń i zarezerwuj termin
konsultacji: 22 201 90 71

Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg najbardziej odpowiedni do Twoich potrzeb. Najnowsze zabiegi kosmetyczne. Przede wszystkim wyróżniają nas zaawansowane technologie i indywidualne podejście. Dlatego zapraszamy do Kliniki VIMED Health & Beauty.

Konsultacja wstępna ma na celu określenie potrzeb i oczekiwań Pacjenta.

Klinika Trychologii
Osocze bogatopłytkowe