Dlaczego warto wykonać zabiegi próżniowej mezoterapii wieloigłowej

Dlaczego warto wykonać zabiegi próżniowej mezoterapii wieloigłowej pistoletem Perfect Injector™?

Dlaczego warto wykonać zabiegi próżniowej mezoterapii wieloigłowej pistoletem Perfect Injector™?

Skóra odnawia się przez całe nasze życie, jednak wraz z upływem czasu ta zdolność do samoregeneracji jest coraz mniejsza. Skóra się przesusza, zanikają włosowate naczynia krwionośne, co powoduje, że skóra wiotczeją, a na skórze głowy obumierają mieszki włosowe.

Ponadto występują sytuacje, w których skóra ulega uszkodzeniom. Nawet u 20-letniej kobiety, czy mężczyzny skóra może stać się zwiotczała, czy szara lub też uszkodzona w wyniku różnego rodzaju chorób.

Taka skóra potrzebuje rewitalizacji na przykład 2% kwasem hialuronowym i krzemionką organiczną, w celu nawilżenia i wzmocnienie skóry, lub podania witamin, minerałów czy peptydów, które ją odżywią.

Rewelacyjne efekty daje wykonanie zabiegów próżniowej mezoterapii igłowej z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego pozyskanego z krwi pacjenta. Mikrouszkodzenia wywołane przez nakłucia zmobilizują włókna kolagenowe do regeneracji. Dzięki temu skóra nabiera jędrności i blasku, a dzięki doskonałemu nawilżeniu skóra wygląda na bardzo młodą.

Mezoterapia igłowa Perfect Injector 32G szwajcarska precyzja — rewolucyjna technologia regeneracji i odmładzania skóry —

Co wyróżnia mezoterapię iniekcyjną próżniową wieloigłową?
1. To najnowocześniejsza, rewolucyjna technologia regeneracji i odmładzania skóry
2. Możemy działać na różne obszary zabiegowe — wykonujemy mezoterapię skóry głowy, twarzy (też mezoterapia pod oczy), szyi, dekoltu, dłoni, brzucha, a tak naprawdę na wszystkie miejsca, które wymagają odnowy i rewitalizacji.
3. Rezultaty są natychmiastowe, a czas rekonwalescencji maksymalnie skrócony. Zabieg jest praktycznie całkowicie bezbolesny. Preparat podawany jest w tych samych dawkach, a głębokość jest zawsze precyzyjnie określona, dzięki temu zabieg jest bardziej efektywny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *