Terapia Fenotypowa spowalnia proces starzenia się organizmu VIMED

PROGRAM ZDROWA JESIEŃStraciłeś witalność i radość z życia? Zwykłe przeziębienie ciągnie się w nieskończoność? A choroby przewlekłe, na które cierpisz dokuczają Ci bardziej niż zwykle? To znak, że Twój organizm potrzebuje zmian!

Organizm po 70. roku życia nie jest w stanie zregenerować się i działać jak organizm młodej, zdrowej osoby. Jest to spowodowane ciągłym zaostrzaniem się stanów zapalnych w Twoim ciele. Dlatego zamiast przyjmować kolejne dawki leków i suplementów diety postaw na naturalne metody, które przyniosą ulgę, złagodzą infekcje i poprawią ogólne samopoczucie.Terapia Fenotypowa to program składający się z trzech kroków: diagnostyki, diety metabolicznej i detoksykacji. Naukowcy są zgodni! Czynnikami najbardziej skracającymi długość życia są infekcje, także te spowodowane alergiami pokarmowymi!

W efekcie, powstaje przewlekły stan zapalny w organizmie, od którego zaczynają się różne choroby i ogólne osłabienie. Aby się go pozbyć, nie potrzebujesz silnych antybiotyków! Wystarczy zmienić dietę i wyeliminować z niej pokarmy, które Cię uczulają. W efekcie cały organizm odnosi szereg korzyści zdrowotnych, które mają bezpośredni, korzystny wpływ na funkcjonowanie organizmu – w tym układu nerwowego, immunologicznego.