Lidia Trawińska
Ekspert z kliniki Medycyny Stylu Życia
dzieli się swoim doświadczeniem.

Poznaj swoje zwyczaje żywieniowe!Od dłuższego czasu zmagasz się z nadwagą?

Nie czujesz się perfekcyjnie w swoim ciele?

Wypróbowałaś już wiele diet, ale efekt odchudzania nigdy nie był trwały?

Zastanawiasz się, co zrobić, by odnieść wreszcie sukces?

Możesz wyglądać lepiej, w pełni korzystać z uroków życia, zmieścić się w swoje ukochane ubrania!

Spędzaj czas tak, jak masz na to ochotę, na rowerze, plaży, basenie, dorównaj kroku swoim dzieciom!

Zacznij obserwować swój organizm.

Podejmij wyzwanie z Lidią Trawińską!

Mam dla Ciebie prezent!
7- dniowy dzienniczek zdrowia

 • W dzienniczku będziesz zaznaczać wszystkie produkty, jakie spożywasz przez kolejnych 7 dni. Dowiesz się, czy Twój styl odżywiania jest to dla Ciebie korzystny.
 • Otrzymasz jasne, pomocne wskazówki, jakie grupy produktów powinnaś jeść regularnie, a jakich unikać.
 • Ponadto przygotowałam dla Ciebie kilka sugestii, jak już dziś możesz zadbać o siebie, zyskać więcej energii i być bardziej świadomą potrzeb swojego organizmu.

  Pobierz bezpłatnie tygodniowy dzienniczek!

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej RODO) wyrażam zgodę na otrzymywanie, na wskazany adres poczty elektronicznej, informacji handlowej od VIMED Sp. z o.o. Pełna treść klauzuli >>

  Wyrażam zgodę na przetważanie danych osobowych przez VIMED Sp. z o.o. w celu wysyłki "Dzienniczka zdrowia". Pełna treść klauzuli >>

  2018/07/31 23:28:41

  Dzienniczek dostępny jest tylko przez 21 dni!

  Nazywam się Lidia Trawińska

  ponad 10 lat temu założyłam Innowacyjne Centrum Medyczne VIMED. Do tej pory pomogliśmy już tysiącom osób, które zmagały się z nadwagą, a nawet otyłością i chorobami towarzyszącymi. W czasie mojej pracy spotkałam wielu wspaniałych ludzi. Oni także kiedyś wykonali pierwszy krok, by lepiej poznać swoje zwyczaje żywieniowe. Dzięki temu mogą w pełni korzystać z życia.

  „Dzięki Wam schudłam 21 kg w ciągu trzech miesięcy. W chwili obecnej ważę 60 kg, a ważyłam 81. Czuję się świetnie, mam dobre wyniki i jestem bardzo wdzięczna. Wysyłam do Państwa wszystkich znajomych, którzy mają problemy zdrowotne. Nie boję się efektu jojo, ponieważ smakuje mi tyle różnych produktów, których wcześniej nigdy nie jadłam. Żyję i smakuję życie od nowa.”

  — Anna Korzeniowska

  „Klinika spełnia wszystkie oczekiwania. W końcu znalazłam specjalistów którzy w zupełnie inny sposób podchodzą do odchudzania poprzez wprowadzenie do diety mnóstwa warzyw i oczyszczenie organizmu z toksyn. Polecam każdemu kto poważnie chce zająć się swoim zdrowiem. Wspólnie z partnerem zmieniliśmy swój tryb życia… z czystym sumieniem polecam to miejsce.”

  — Anna Kaczorowska

  „ Polecam Terapię Fenotypową ponieważ powoduje widoczną utratę wagi już po kilku dniach, zapewnia lepsze samopoczucie, np. ustępują bóle głowy i wprowadza zdrowe nawyki żywieniowe.”

  — Maciej Bocian

  Korzystałaś już z wielu sposobów, które wymagały systematyczności. Nie chcesz spędzać cennego czasu na notowanie posiłków, nie mając pewności, czy coś Ci to da? Skorzystaj z unikalnych narzędzi, najbardziej doświadczonych profesjonalistów w zakresie medycyny żywieniowej!

  ZRÓB WRESZCIE COŚ DOBREGO DLA SIEBIE!

  Vimed © 2018 – Wszelkie prawa zastrzeżone.