Zobacz metamorfozę Mai Sablewskiej | VIMED

Zobacz metamorfozę Mai Sablewskiej

Niedawno w jednej z polskich stacji radiowych pani Maja Sablewska zdradziła słuchaczom swój sposób na odmłodzenie organizmu i poprawę zdrowia oraz swojego wyglądu.

RMF FM: Przez ostatnie lata bardzo zmieniłaś się wizualnie. Wyglądasz 10 lat młodziej. Jak to zrobiłaś? To chyba nie tylko zasługa fryzury?

Maja Sablewska: Nie tylko. Ja jestem naturalną blondynką. Jednak pracując z Dodą, byłam cały czas brunetką. Nieraz chciałam wracać do swojego koloru włosów, ale mi to odradzano. Aż wreszcie dwa lata temu nadeszły w moim życiu zmiany – rozstałam się z Dodą i z moim ówczesnym partnerem. W tym momencie postanowiłam, że muszę coś ze sobą zrobić, żeby nie zwariować. Byłam związana z tym mężczyzną 6 lat i prawie otarłam się o depresję. Wtedy znajoma poleciła mi klinikę, która posługując się badaniami genotypu, czyli coś więcej jeszcze niż DNA ustala produkty, które absolutnie muszę omijać przy spożywaniu posiłków i takie których omijać nie wolno. Po badaniach, okazało się, ze pożywienie, które spożywam powoduje migreny, złe samopoczucie, kilogramy itd. Ktoś może w to nie uwierzyć, ale zmiana żywienia spowodowała zmianę rysów mojej twarzy. Oprócz tego, ze ustały moje bóle głowy i przestałam chorować. Poza tym uprawiam jogę, trochę medytuję. Jestem zwolennikiem pozytywnej energii. Dla mnie zawsze szklanka jest do połowy pełna.
[clearboth]
Jak nie mogę wejść przez drzwi, to wchodzę oknem, a jak nie oknem, to przez komin. Nie ma dla mnie rzeczy nie możliwych. Nie piję alkoholu, nie palę papierosów, nie biorę narkotyków. Jedyną moją używką jest kawa, którą – jak się ostatnio dowiedziałam – też muszę wyeliminować.

Pani Maja Sablewska wykonała w Centrum Medycznym VIMED test cytotoksyczności na ukrytą nietolerancję pokarmową. Test ten zidentyfikował produkty spożywcze i niektóre dodatki do żywności, które wywoływały w organizmie pacjentki przewlekły stan zapalny odpowiedzialny m.in. za złe samopoczucie, migreny, problemy z wchłanianiem pokarmu. Wyniki testu określiły Indywidualny Kod Metaboliczny pacjentki.

Następnie doświadczona dietetyczka opracowała na podstawie wyników testu specjalną Indywidualną Dietę Metaboliczną, która polegała m.in. na wyeliminowaniu z jadłospisu produktów spożywczych wywołujących przewlekły stan zapalny oraz na rotacyjnym wprowadzeniu do jadłospisu tych składników, które pacjentka powinna spożywać. Pani Maja poddała się także nowoczesnym zabiegom medycyny fizykalnej, które wspomogły pracę układu immunologicznego, usunęły nagromadzone toksyny, usprawniły metabolizm komórkowy wszystkich komórek ciała oraz wykazały działanie regenerujące, odżywcze i rewitalizujące.
[clearboth]
Pani Maja w pełni zadowolona z rezultatów Indywidualnego Programu Terapii w Centrum Medycznym VIMED, poleciła nas swoim ówczesnym podopiecznym: Marinie Łuczenko, która stała się ambasadorem naszej marki, i Edycie Górniak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *