Historia Ani – 35 lat | VIMED

Historia Ani – 35 lat

Test był moją ostatnią nadzieją i nie zawiodłam się.

Cierpiała na złe samopoczucie z powodu nagłego przyrostu wagi z 59kg do 80kg, przechodziła częste ataki migreny. Schudła 20kg przez 4 miesiące będąc na diecie eliminayjno-rotacyjnej opracowanej na podstawie Indywidualnego Pokarmowego Profilu Immunologicznego.

Odzyskałam radość życia i każdy poranek znowu witam śpiewem. – opowiada 35-letnia Anna – muzyk z zawodu.

Stale rosnąca masa ciała wywoływała stan ogromnej frustracji. W ciągu zaledwie pół roku, jej dotychczasowe 59 kg zmieniły się na 80 kg. Żaden lekarz nie mógł znaleźć przyczyn tak nagłego przyrostu wagi. Nie pomogły ani diety, ani wyczerpująca gimnastyka na sali sportowej. Wydawało się, że waga rośnie z godziny na godzinę.

Wraz z narastającymi kilogramami pogarszało się zdrowie Anny. Męczyły ją ataki migreny, coraz trudniej było jej chodzić, serce coraz częściej kołatało. Dotychczas cieszyła się bardzo dobrym zdrowiem, w ciągu kilku miesięcy poczuła się ciężko chora.

Anna, która studiowała muzykę w Mediolanie, ze względu na słabe zdrowie już utraciła nadzieję powrotu na scenę.

W ośrodku zaproponowano mi kilka sesji oczyszczania organizmu – płukanie jelita grubego (hydrokolonoterapię) i body detox. W oparciu o wyniki testu opóźnionej alergii pokarmowej opracowali dla mnie moją Indywidualną dietę eliminacyjną. Osłupiałam, gdy się dowiedziałam, że mój organizm był zatruwany przez ryż, grykę, kapustę, cebulę, groch, fasolę, marchew, kurczaki, dorsze, pstrągi, a także przyprawy którymi doprawiałam sałatę.

Program żywieniowy wprowadzał szereg ograniczeń. “Ponieważ okazało się, że jestem uczulona na kawę, musiałam zapomnieć o codziennym rytuale picia kawy.”
Najważniejsze było uświadomienie sobie, że dwie godziny dziennie przeznaczone na spożycie żywności decydują o naszym samopoczuciu w ciągu pozostałych 22 godzin. Człowiek może ciągle być śpiący, przygnębiony lub też być żwawy i tryskać energią. Wszystko zależy od tego, co włoży do ust.

Po serii zabiegów oczyszczania jelit, poczułam na nowo smak potraw. Nauczyłam się wybierać i kupować zdrową żywność, nawet nie myślę już o kanapkach z szynką. Nie rządzi mną żywność. Przestałam ulegać pokusom, zawsze zastanawiam się nad tym, co wkładam do ust. – dzieliła się doświadczeniem szczęśliwa Anna.

W ciągu 4 miesięcy zrzuciła 20 kg nadwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *