Relacja z Warszawskiego Pikniku Rodzinnego | VIMED

Relacja z Warszawskiego Pikniku Rodzinnego

12 maja na Nowym Kampusie Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego odbył się Warszawski Piknik Rodzinny. Sprawnej organizacji tego wydarzenia podjęli się studenci z 10 warszawskich uczelni ze Stowarzyszenia ESN Polska. Event połączony był z zabawami dla dzieci, społeczną akcją zbierania zakrętek w całej Polsce wraz z Fundacją Bez Tajemnic oraz zbieraniem funduszy na rzecz Fundacji Dr Clown. Najmłodsi mieli okazję sprawdzenia się w różnych dyscyplinach naukowych, sportowych i artystycznych.

Na miejscu obecni byli również specjaliści z Centrum Medycznego VIMED, którzy udzielali porad z zakresu nowoczesnych zasad żywienia i aktywnej profilaktyki zdrowotnej. Wszyscy uczestnicy pikniku mieli możliwość zbadania swojego składu ciała metodą bioimpedancji elektrycznej oraz krótkiej konsultacji dietetycznej wraz z omówieniem wyników badania.

Podczas trwania Pikniku specjaliści z Centrum Medycznego VIMED ogłosili także wyniki konkursu „Wyślij przepis i zgarnij nagrody”. Spośród przesłanych na konkurs zgłoszeń dietetycy wyróżnili 3 najciekawsze przepisy kulinarne.
[success]


Nagrodę główną, czyli voucher o wartości 2 090zł na Program Wstępny Terapii Fenotypowej –
Kod Metaboliczny
otrzymał pan Arkadiusz Góral (przepis „Awokado z sosem prowansalskim i oliwkami”).

[/success]
Autorzy pozostałych wyróżnionych prac, którzy otrzymają od nas nagrody niespodzianki to:

Anna Tańska („Zupa krem brokułowo-szpinakowa”)
Magdalena Gajda („Keks dyniowy”).

Wszystkim autorom nadesłanych przepisów kulinarnych bardzo dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy!
Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez Centrum Medyczne VIMED (informacje o aktulanych konkursach, nowościach i promocjach znajdują się w newsletterze oraz na facebooku).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *