Święta, Święta i Po... Figurze | VIMED

Święta, Święta i Po… Figurze

Skuteczne oczyszczanie organizmu

Zbyt dużo świątecznego jedzenia spowodowało, że waga niebezpiecznie skoczyła w górę, ulubiona sukienka przestała się dopinać, a guziki w spodniach odmawiają Ci posłuszeństwa. Do tego czujesz się zmęczona. Brzmi znajomo? Czas, by to zmienić, czas na: Poświąteczny Super Detoks

Oczyść i zregeneruj organizm po świątecznych szaleństwach kulinarnych.

Jak tego dokonać? To prostsze niż myślisz, pod warunkiem, że Twój stan zdrowia na to pozwala. Skorzystaj z innowacyjnej procedury oczyszczania organizmu, zanim będzie za późno na ten nieinwazyjny sposób odmładzania i regeneracji. Odzyskasz równowagę i będziesz czerpać radość z usprawnienia pracy Twojego organizmu. Pozbędziesz się toksycznych złogów, które odkładają się w tkankach i rodzą ryzyko chorób nowotworowych, kilogramy zaczną spadać, a Ty odzyskasz energię i poczucie lekkości.

Czym jest program kompleksowej detoksykacji organizmu – Super Detox?

To unikalny program regeneracji wszystkich narządów. ze szczególnym naciskiem na przywrócenie prawidłowych funkcji narządów odpowiedzialnych za detoksykację: wątroba, płuca, nerki, układ limfatyczny, jelita, skóra. To kompleksowy, zaawansowany program, zmierzający do przywrócenia prawidłowych właściwości krwi, realizowany pod opieką specjalistów. Pod względem skuteczności można go porównać na przykład z interwencją chirurgiczną w celu udrożnienia dróg żółciowych. Jednak nie wiąże się on z ryzykiem powikłań właściwym dla zabiegów chirurgicznych takich jak (usuwanie kamieni żółciowych, kamieni nerkowych, wycięcie pęcherzyka żółciowego, usunięcie wyrostka robaczkowego. Wręcz przeciwnie Super Detoks przeprowadzony w odpowiednim momencie może nas uchronić przed ryzykiem i koniecznością wykonywania tych operacji.

Programy detoksykacyjne stosowane w CM VIMED pozwalają na usunięcie toksycznych zanieczyszczeń zarówno z przewodu pokarmowego, jak i ze wszystkich komórek i przestrzeni międzykomórkowych. Warto zastosować Super Detox regularnie – raz do roku, a nie tylko po świątecznych kulinarnych grzeszkach. Program ten wspomaga naturalne mechanizmy obronne organizmu i przywraca homeostazę (równowagę), dzięki czemu zachowasz zdrowie i dobre samopoczucie na lata. Opuchnięcia i obrzęki nie będą ci już doskwierać. Twoja skóra nabierze blasku, jędrności i świeżości.

Już po pierwszych rezultatach sama się przekonasz, że program ten warto powtarzać cyklicznie, jak robi to tysiące ludzi. Pod opieką doświadczonych specjalistów CM VIMED możesz czuć się bezpiecznie.

Zadbaj o siebie po Świętach i Super Detox zacznij już dzisiaj, by kolejny rok rozpocząć w jeszcze lepszej formie.

Skuteczne oczyszczanie organizmu – tylko na poziomie komórkowym!

Programy detoksykacyjne w CM VIMED pozwalają na usunięcie toksycznych zanieczyszczeń nie tylko z przewodu pokarmowego, ale także ze wszystkich komórek i przestrzeni międzykomórkowych. Wspomagają naturalne mechanizmy obronne organizmu i przywracają homeostazę, dzięki czemu możemy zachować zdrowie i dobre samopoczucie na lata. Przeprowadzane pod okiem specjalistów, przynajmniej raz w roku, zapewniają szereg korzyści zdrowotnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *