Zdrowy początek lata w Krakowie! | VIMED

Zdrowy początek lata w Krakowie!

21 czerwca 2013 r. – w upalny pierwszy dzień lata – Dworek Białoprądnicki w Krakowie po raz kolejny gościł uczestników spotkania z popularnego cyklu „Porozmawiajmy o Zdrowiu”. Tym razem jego głównym tematem stały się nowotwory piersi oraz tzw. efekt Angeliny. Prowadzący spotkanie zainicjowali dyskusję na temat możliwości wpływu decyzji znanej aktorki, która poddała się profilaktycznej mastektomii, na zwiększenie zainteresowania badaniami na obecność genu BRCA1, podnoszącego ryzyko zachorowania na raka piersi.

Podczas spotkania nie zabrakło również specjalisty z Centrum Medycznego VIMED. Pani mgr Lidia Trawińska, główny dietetyk i wspólzałożycielka CM VIMED wyjaśniła uczestniczkom, jak styl życia, w tym dieta, może sprzyjać wystąpieniu powszechnie znanych nowotworów; powiedziała też, jak komponować menu antyrakowe i na co zwrócić uwagę podczas przygotowywania posiłków.

Czerwcowe spotkanie uświetnił występ jednej z najbardziej lubianych i pozytywnie kojarzonych polskich aktorek – Katarzyny Żak, która zaprezentowała niezwykły recital piosenek Wojciecha Młynarskiego, Agnieszki Osieckiej oraz Jana Jakuba Należytego.

Pod koniec spotkania uczestniczki miały okazję wziąć udział w loterii, w której nagrodą były m.in. vouchery na bezpłatną konsultację z dietetykiem klinicznym w CM VIMED oraz rewelacyjny poradnik o zdrowiu „Co każdy duży chłopiec wiedzieć powinien?”, wydany pod patronatem Jolanty Kwaśniewskiej.

Zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją z wydarzenia

    Materiał prasowy: Image Line Communications

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *