Historia Jolanty – 41 lat | VIMED

Historia Jolanty – 41 lat

23 kg w 3 miesiące

Nie mogła wprost uwierzyć, że przez ostatni okres jej złe samopoczucie powodowały tak lubiane i uważane za zdrowe produkty spożywcze – zwłaszcza mleko, pomidory a nawet migdały.

“Z bólem wstawałam i z bólem zasypiałam… teraz czuję się, jakbym była szesnastolatką”

– uśmiecha się zmieniona prawie nie do poznania 41-letnia Pani Jolanta. Nie mogła wprost uwierzyć, że przez ostatni okres jej złe samopoczucie powodowały lubiane i “zdrowe” produkty spożywcze – mleko, pomidory a nawet migdały.

Pełna pasji biznes-woman w ciągu trzech miesięcy schudła 23 kilogramy i poprawiła zdrowie – pozbyła się dokuczliwych ukłuć w boku, stała się weselsza i bardziej energiczna. Osiągnąć to mogła dzięki specjalistom z Centrum oraz silnej woli.

Nadwaga mi nie przeszkadzała, lecz ukłucia w bokach ciągle o sobie przypominały. Z bólem wstawałam i z bólem zasypiałam. Odwiedziłam wielu różnych medyków, wykonałam nieskończenie wiele badań, lecz przyczyny tych bólów nie zostały wyjaśnione. – przypomina jeszcze do niedawna ważąca 103 kilogramy Pani Jolanta.

Szkodziły lubiane produkty spożywcze.

Cierpiąca na ciągłe bóle kobieta stała się nerwowa, źle spała. Żadne leki nie pomagały pozbyć się nieprzyjemnych odczuć w brzuchu.

W Ośrodku poddano Panią Jolantę zabiegowi oczyszczenia jelit. Zbadano krew i wykonano test opóźnionej alergii pokarmowej, który wykazał, że powinna przestrzegać specjalnej diety.

Musiała całkowicie zrezygnować z produktów mlecznych, potraw mącznych, słodyczy, pozwolono spożywać zdecydowanie mniej mięsa i zabroniono przyprawiać dania pietruszką i bazylią.

Pani Jola bardzo się zdziwiła, gdy dowiedziała się, że jej organizm zatruwała tak lubiana czekolada z orzechami oraz kawa.

W jelitach gromadziły się gazy.

Odżywiać się musiała w dokładnie ustalonym czasie, dokładnie na gramy podzielonymi porcjami. Paczuszkę żywnościową sporządziła nawet w podróży do Niemiec, gdy wyjeżdżała służbowo. Omijając dział słodyczy w sklepie spożywczym, czasami dogadzała sobie łyżeczką miodu.

Ukłucia w bokach zniknęły po pierwszych zabiegach czyszczenia jelit. Okazało się, że spokoju mi nie dawały zgromadzone tam gazy oraz zaparcia. Obecnie nie pojawiają się takie problemy, ponieważ odpowiednie dla mego organizmu zdrowe żywienie temu zapobiega. – wyjaśnia Pani Jolanta.

Wyszczuplała i wypiękniała, Pani Jolanta zmieniła uczesanie, lecz nie spieszy się by kupować zbyt wiele nowych sukienek. „Jestem zdecydowana wkrótce pożegnać się jeszcze z co najmniej czternastoma kilogramami nadwagi.” – śmieje się zdecydowana w swym postanowieniu. Uśmiech nieustannie rozpromienia jej twarz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *