Przewlekłe zmęczenie odebrało mi całą radość życia - Historia Pani Anety | VIMED

Przewlekłe zmęczenie odebrało mi całą radość życia – Historia Pani Anety

Przewlekłe zmęczeniePani Aneta to młoda, piękna kobieta z obiecującą karierą zawodową. Na pierwszy rzut oka bardzo pewna siebie, elegancka, zawsze w dobrej formie. Podczas konsultacji Twój Pierwszy Krok do Zdrowia okazało się jednak, że Pani Aneta ma problem, który towarzyszy jej od lat – to przewlekłe zmęczenie. Problem doskonale znany większości z nas. Pani Aneta opowiedziała także o stresie związanym ze zdiagnozowaną chorobą nowotworową u swojej mamy. Rak piersi to diagnoza, której obawia się każda kobieta. Stres i intensywne życie zawodowe znacznie pogłębiły u Pani Anety stan przemęczenia. Profilaktyka nowotworowa okazała się równie ważna jak wyciszenie istniejących objawów przewlekłego zmęczenia.

Pani Aneta za poradą lekarza, z którym się spotkała w Innowacyjnym Centrum Medycznym Vimed, zdecydowała się na wykonanie badania Kod Metaboliczny 200 wchodzącego w skład pakietu Nie Daj się Rakowi. Dodatkowo wykonane zostało badanie genetyczne wraz z analizą genetyczną DNA 160 Complex. Wyniki badań dostarczyły Pani Anecie informacje o ryzyku zachorowania i działaniach które należy podjąć, by zmniejszyć ryzyko raka piersi, a także informacji na temat predyspozycji do wystąpienia wielu innych chorób cywilizacyjnych.

Dzięki badaniom pani Aneta dowiedziała się, o zasadach prawidłowego odżywiania odpowiednich do jej fenotypu i genotypu czyli preferencji jej organizmu do spożywania danego pokarmu. Wiele kobiet wciąż nie zdaje sobie sprawy z faktu, że rak piersi jest chorobą dietozależną. Dzięki badaniom diagnostycznym Pani Aneta już dziś wie, jakie pożywienie ją wzmacnia, a jakie okazało się dla niej trucizną. Po trzech miesiącach Terapii Fenotypowej, zmieniło się życie pani Anety. Dzięki Procedurze Liver Detox i odpowiednim zaleceniom żywieniowym ułożonym zgodnie z jej testem na nietolerancje pokarmowe Kod Metaboliczny 200 wróciły energia i chęć do życia. Pani Aneta bardzo zmieniła się też wizualnie. Po prostu promieniała i to było widać. Wyniki badań genetycznych DNA 160 Complex udzieliły odpowiedzi na wiele nurtujących ją pytań.

W pracy zaczęła odnosić większe sukcesy i bardzo szybko dostała awans na lepsze stanowisko. Dzięki temu bardzo szybko zwróciły się jej koszty terapii. Koszty, które okazały się dobrą inwestycją. Nowa energia i kreatywność, a także jasność umysłu bardzo szybko zaczęły ją wyróżniać spośród współpracowników. Pani Aneta zrozumiała, że musi znaleźć czas także na to, by odpocząć i zadbać o swój organizm. Cieszymy się z sukcesów i zmiany stylu życia Pani Anety. Pani Aneta wie, że musi regularnie dbać o stan swojego organizmu – jestem przekonana, że zobaczymy się znowu za jakieś dwa – trzy lata. A czy ty znajdziesz w swoim życiu czas na medyczną detoksykację z kliniką Vimed.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *