Migrena, nadwaga i przewlekłe zmęczenie są do pokonania | VIMED

Historia Lucyny – 43 lata, która od lat walczyła z nadwagą, przewlekłym zmęczeniem, migreną i chorobami tarczycy

Migrena i nadwaga. Jak można zrzucić 17 kg w 3 miesiące, pozbyć się migreny i przewlekłego zmęczenia?

Z powodu nieżytu męczyły ją bóle żołądka, często miewała skuwającą głowę migrenę, przerażała znaleziona na tarczycy torbiel. Jeszcze przed zakończeniem dnia pracy prześladowało ją zmęczenie nie do zniesienia, od którego nie pomagały się wyzwolić ani sen, ani urlop.

“Najtrudniejsze były pierwsze trzy dni. Potem, jak rwący strumień, zalała mnie energia. Poczułam, że wracają mi siły.”

„Góry mogłabym przenosić” – uśmiecha się 43-letnia Lucyna; tryska energią i dobrym nastrojem. A jeszcze tak niedawno męczyły ją choroby, nadwaga, apatia i senność.

Nie śmiałabym twierdzić, że było lekko, lecz w Vimedzie pomogli mi wyjść na prostą i poradzić sobie z wszystkimi kłopotami.

Migrena jest jednak do pokonania dzięki wieloczynnikowej metodzie CM VIMED

W historii choroby pani Lucyny jest wiele dolegliwości. Z powodu nieżytu męczyły ją bóle żołądka, skuwająca głowę częsta migrena, a znaleziona na tarczycy torbiel – przerażała. Dzień pracy jeszcze się dla niej nie skończył, a już prześladowało zmęczenie nie do zniesienia, od którego nie pomagały się uwolnić ani sen, ani urlop.

Specjaliści z Ośrodka dokładnie zdiagnozowali stan zdrowia pani Lucyny. Wyniki testu opóźnionej alergii pokarmowej, opracowane na podstawie badania krwi, pozwoliły opracować spis zdrowych produktów spożywczych najlepiej zaspokajających potrzeby jej organizmu.

Mój jadłospis zmienił się diametralnie. Byłam zmuszona zrezygnować z ulubionych dań drobiowych, sałatek z tuńczykiem, grzybów, włoskich i ziemnych orzechów i jeszcze z wielu innych. Mięso zastępowała mi przez jakiś czas fasolka, bakłażany. Bez ograniczeń spożywałam wiele owoców; nie mogłam tylko jeść bananów i wiśni.

Surowa dieta szokowała panią Lucynę. Lecz rezultat zmienionego sposobu odżywiania odczuła nadzwyczaj szybko.

Już po kilku dniach ustąpiło uczucie przewlekłego zmęczenia

Najtrudniejsze były pierwsze trzy dni. Potem, jak rwący strumień, zalała mnie energia. Poczułam, że wracają mi siły.

To dodawało otuchy w dążeniu do celu i do przestrzegania zaleceń dietetyków w ciągu całych trzech miesięcy. Zdrowe żywienie usunęło siedemnaście kilogramów nadwagi. A że o zmartwieniach zdrowotnych może już teraz zapomnieć, więc i na spotkanie nadchodzącym świętom wyjdzie piękniejsza i uśmiechnięta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *