Skuteczne odchudzanie dla zapracowanych mężczyzn. BMI | VIMED

ODCHUDZANIE MĘŻCZYZNZmagasz się z nadmiarem kilogramów? Zauważyłeś ostatnio, że Twoja sylwetka traci sprężystość, skóra jędrność, mięśnie zaczynają wiotczeć a na ich miejsce pojawiają się spore ilości tłuszczu? Najprawdopodobniej Twój organizm zmaga się z przewlekłym stanem zapalnym, powstałym na skutek nietolerancji pokarmowej, kumulacji toksyn w organizmie, niedotlenienia komórek.

Już ponad 70 proc. dorosłej populacji w Polsce choruje na nadwagę i otyłość. Na przestrzeni ostatnich lat liczba chorych na otyłość w Polsce wzrosła o 7 proc. a szacuje się, że do roku 2020 wzrośnie o kolejne 6 proc. Jak przekonują eksperci otyłość, to poważna choroba, która może prowadzić do śmierci.


 

Mamy już 10 ponad lat doświadczenia w skutecznym zwalczaniu nadwagi. Dzięki naszej metodologii u nas każdy może schudnąć! Jesteśmy ekspertami w profesjonalnym odchudzaniu! Ty masz problem, my wiemy jak go rozwiązać. Ponieważ jesteśmy podmiotem leczniczym, osoby, którym pomagamy nazywamy pacjentami, nawet wtedy, kiedy nie są jeszcze chore. Bo opieka zdrowotna to także dbanie o utrzymanie dobrego stanu zdrowia a nie tylko leczenie chorób. Odzyskasz nie tylko swój “sześciopak”, ale również zdrowie, poprawi się Twoja kondycja, będziesz miał dużo więcej energii niż kiedykolwiek. Wróci Twoja sprawność fizyczna i seksualna.