Medycyna Stylu Życia i Spersonalizowana Medycyna Funkcjonalna to zupełnie nowe podejście w medycynie!


Zaczynamy od diagnostyki i diagnozy postawionej przez lekarza w oparciu o kompleksowe badania. Następnie opracowujemy plan terapii i wdrażamy spersonalizowane postępowanie dietetyczne i zabiegowe. Po pierwszych 6 tygodniach dokonujemy oceny postępów leczenia i wybieramy strategię dalszego postępowania, jeżeli jest to konieczne.

Kompleksowy program leczenia i profilaktyki chorób przewlekłych

Terapia Fenotypowa – w Klinice Medycyny Funkcjonalnej

Leczenie spersonalizowane jest dostosowywane do unikalnego fenotypu każdego pacjenta.

  • Program obejmuje pierwszy, najważniejszy etap – około 6 tygodni leczenia i zawiera szereg badań, konsultacji i zabiegów.
  • Po tym okresie znika już większość dolegliwości, widoczna jest wyraźna poprawa stanu zdrowia, wracają siły witalne, następuje regeneracja organizmu i poprawa samopoczucia!
  • Zawiera najlepszy test opóźnionej alergii pokarmowej Kod Metaboliczny 200!

NAJPEŁNIEJSZA GWARANCJA

Gwarancja

Terapia Fenotypowa to zupełnie inne podejście do zdrowia, niż to, które znamy. Już dziesiątki tysięcy ludzi skorzystały z tej terapii, bo jest to naprawdę mądry wybór. Najtrudniej jest zacząć, ze względu na stosunkowo wysokie koszty diagnostyki i konieczność zaangażowania swojego czasu na badania, konsultacje i zabiegi. Potem koszty finansowe są już znacznie niższe. Także zaangażowanie czasowe jest już znacznie mniejsze. Poza tym u niemal każdej osoby pojawiają się wątpliwości: “Czy u mnie to zadziała?” lub “Czy ja sobie poradzę z przyrządzaniem posiłków?” Tak, to ważne pytania, ale okazuje się, że odpowiedzi na nie są tak jednoznacznie pozytywne, że z pewnością nie będziesz się dłużej zastanawiać nad podjęciem decyzji.

Koszty leczeniaCzy mogę sobie pozwolić na tę terapię? To najczęściej podnoszony i najpoważniejszy argument na nie. Tymczasem często znacznie więcej wydajemy na jeden urlop. Wielu z nas więcej wydaje na telewizor, który i tak za kilka lat trzeba będzie wymienić. Ponieważ od samego początku leczenie można sfinansować korzystając z systemu ratalnego, czynnik finansowy przestaje mieć znaczenie. Przy rozłożeniu płatności na 36 rat, nasze leczenie będzie kosztowało niewiele więcej niż 100 zł miesięcznie. Jeżeli pamiętamy, że wydatki na zdrowie to nie koszt lecz inwestycja, bo zdrowie jest najważniejsze, kwestia finansowa nie powinna być dla nikogo problemem.

Trzeba koniecznie zwrócić uwagę na bardzo ważną kwestię dotyczącą kosztów leczenia: kwota kilku tysięcy złotych wydaje się astronomiczna i dla wielu osób nie osiągalna. Mamy dla Ciebie nieprawdopodobną wręcz informację o prawdziwych kosztach leczenia przy zastosowaniu Medycyny Stylu Życia; otóż prawda jest taka, za ta forma leczenia NIC NIE KOSZTUJE. Źródła finansowania terapii to: oszczędności na lekarzach, lekach, kremach, maściach, naświetlaniach do końca życia oraz na ograniczeniu spożycia przetworzonej żywności – fast foody, wędliny, wyroby garmażeryjne, soki, napoje, ciasta, ciasteczka, lody czekolady i inne słodycze czy używek, takich jak kawa, papierosy, alkohol. Jeżeli sfinansować terapię z kredytu rozłożonego na 36 do 60 miesięcy, to spłatę rat tego kredytu można sfinansować bez najmniejszego trudu, oszczędnościami związanymi ze zmianą stylu życia. W tej sytuacji nawet nie odczuje się kosztów leczenia, a straty „przyjemności” związanych z wykluczeniami są z nawiązką rekompensowane przyjemnościami związanymi z nowymi smakami, doskonałym samopoczuciem i nowymi perspektywami w życiu osobistym i zawodowym.

Nie czekaj aż ta metoda leczenia będzie refundowana przez NFZ – to może potrwać jeszcze wiele lat. Już teraz skorzystaj z atrakcyjnego rabatu i zacznij się skutecznie leczyć, bo ważny jest każdy dzień Twojego życia.

Czas na leczenieCzy ja znajdę czas na to leczenie? – To leczenie pochłania dużo czasu pacjenta – badania, konsultacje, zabiegi, zakupy, przyrządzanie posiłków – to wszystko prawda. W pierwszym okresie trzeba poświęcić kilka godzin tygodniowo, średnio w okresie 6 tygodni jest to jednak nie więcej niż około 5 godzin tygodniowo, wraz z dojazdami. Czy to dużo, biorąc pod uwagę, że możesz zyskać kilkaset, a może nawet kilka tysięcy dni życia w zdrowiu? Pomyśl: inwestujesz 30 godzin swojego cennego czasu, w zamian za poprawę jakość swojego życia i szansę jego przedłużenia w dobrej kondycji o kilka lat. Oszczędzisz czas na lekarzy, na niedyspozycję związaną z nasileniem objawów choroby, na leczenie szpitalne, które nikogo z nas pewnie nie ominie, tylko że jeżeli podejmiesz właściwą decyzję, Ciebie zacznie dotyczyć dopiero po 80 roku życia, a może dopiero po 90 tce?

Skuteczne leczenieCzy to na pewno zadziała? To bardzo dobre pytanie zwłaszcza u osób, które “próbowały już wszystkiego”. Wielu naszych pacjentów od lat zmagało się z chorobą zanim do nas trafili. Leczyli się u najlepszych lekarzy w kraju, a często także za granicą. Objawy czasami ustępowały, czasami trzeba było wielokrotnie zmieniać stosowane leki, a mimo to objawy i dolegliwości powracały. Trudno uwierzyć, żeby nagle pojawiła się metodologia, która to wszystko zmieni. A jednak tak, to prawda, Medycyna Stylu Życia to zupełnie nowe podejście, które adresuje przyczyny problemu a nie tylko objawy. Medycyna Funkcjonalna schodzi do jądra komórki i działa na poziomie mitochondriów, przywracając ich potencjał i witalność. Dlatego ta metoda działa. Dlaczego nie jest stosowana przez Konwencjonalną medycynę. Podejrzewamy, że wiemy, ale nie wypada nam o tym pisać. Mówi o tym, czasami aż nazbyt dobitnie, znany popularyzator zdrowia pan Jerzy Zięba. Mamy jedynie nadzieję, że z czasem się to zmieni i Medycyna Stylu Życia, medycyna Funkcjonalna, Medycyna Mitochondrialna znajdą się w programie nauczania na uczelniach medycznych. To się zresztą już dzieje zarówno za oceanem, jak i w Europie, a nawet na Polskich uniwersytetach medycznych. Coraz więcej lekarzy zainteresowanych jest skutecznym wyleczeniem pacjentów a nie tylko ich uporczywym, długotrwałym leczeniem. Wiele jest doniesień z całego świata, że ta metoda działa. Nasza metoda Terapii Fenotypowej działa na pewno, co potwierdzają dziesiątki tysięcy naszych pacjentów, a niektórzy zechcięli nawet mówić o tym publicznie, za co bardzo im dziękujemy. Biorąc udział w popularyzacji tej metodologii przyczyniają się do tego, że dzięki ich świadectwu, ten świat staje się lepszy.

Łatwe gotowanieCzy ja sobie z tym poradzę? “Nigdy nie gotowałam nic, poza herbatą.” Tak, bardzo wiele współczesnych młodych kobiet nie miało okazji nauczyć się samodzielnego przygotowywania ciepłych posiłków innych niż te, odgrzewane w mikrofalówce. Nie martw się, to nie jest takie skomplikowane jak się wydaje. Podczas konsultacji uczymy naszych pacjentów, zarówno kobiety, jak i mężczyzn, a także dzieci, samodzielnego przyrządzania pełnowartościowych ciepłych posiłków. Zakupy na targu, przyrządzanie świeżego, pachnącego i kolorowego jedzenia wraz z członkami rodziny. Tak okazuje się, że to prawdziwa frajda – poznawanie nowych smaków i poczucie, że to, co wkładamy do ust odżywia nas a nie truje, że poprawia się nasze samopoczucie każdego, kolejnego dnia. Nieograniczona wyobraźnia powoduje, że nawet jeśli poznamy na przykład 100 sposobów na przyrządzenie i podanie bakłażana, nasz własny może być sto pierwszym. Bardzo niewiele osób się poddaje, bo przyjemność ze wspólnego jedzenia na przykład własnoręcznie upieczonego chleba ze świeżym masłem i pachnącym pomidorem z cebulką, będziecie pragnęły powtarzać w nieskończoność!

Prawidłowa diagnoza to podstawa leczenia. Wiemy z całą pewnością, że większość chorób przewlekłych ma podłoże zapalne i rozpoczyna się w przewodzie pokarmowym. Wiemy, że źródłem problemów są zaburzenia wchłaniania i wynikające stąd niedożywienie na poziomie komórkowym. Te zaburzenia są związane z określonymi składnikami pożywienia, które odpowiadają za utrzymywanie się przewlekłego stanu zapalnego. Musimy więc ustalić tych winowajców, ale to nie wszystko. Żeby postawić diagnozę, lekarz musi zebrać jeszcze bardzo wiele innych informacji o pacjencie. Po wykonaniu kompleksowych badań otrzymasz szczegółowe zalecenia specjalistów i dowiesz się jakie są rokowania i jakie postępowanie wdrożyć. Rozpoczniesz leczenie i już po kilku tygodniach zauważysz, że było warto.

Leczenie w Klinice Spersonalizowanej Medycyny Funkcjonalnej to najlepsza droga do zdrowia!

Leczenie w Klinice Medycyny Funkcjonalnej CM VIMED, trwa zazwyczaj od około 50 do około 100 dni. W zależności od stanu zdrowia i rodzaju problemów ten okres może się wydłużyć. Czasem proces leczenia trwa nawet kilka lat, zanim nastąpi całkowity powrót do zdrowia. W tym okresie następuje regeneracja wszystkich komórek i uzdrowieniu ulega cały organizm. Terapia Fenotypowa działa zatem nie tylko leczniczo, ale także profilaktycznie.

Choroby przewlekłe to codzienne dolegliwości o różnym charakterze i nasileniu:

złe samopoczucie, zmęczenie i brak koncentracji, bóle głowy, bóle brzucha, bóle stawów, zaburzenia rytmu serca, zmiany skórne, świąd, biegunki, wzdęcia, zaparcia i inne problemy trawienne, obrzęki, uporczywa nadwaga, impotencja, obniżone libido, zaburzenia płodności czy zaburzenia hormonalne. To mogą być objawy poważnych chorób, których nie wolno lekceważyć, bo obniżają jakość życia i prowadzą do przedwczesnej śmierci! Wiele z tych chorób uważanych jest za nieuleczalne, związane z rozwojem cywilizacji – lekarze mówią często, że trzeba nauczyć się z nimi żyć.

Choroba niedokrwienna serca, choroba wieńcowa, miażdżyca, nadciśnienie, choroby nowotworowe, cukrzyca, choroby tarczycy – choroba Hashimoto, choroby skóry – łuszczyca, atopowe zapalenie skóry (AZS), rumień, trądzik, toczeń, grzybice, depresja, stwardnienie rozsiane, migrenowe bóle głowy, autyzm, zespół Aspergera, choroby przewodu pokarmowego, osteoporoza, reumatyzm, to tylko niektóre z nich.

Jednak współczesna nauka dostarczyła nam nowe, funkcjonalne metody leczenia tych chorób, oparte na zupełnie innym podejściu. Kluczem do leczenia tych chorób przewlekłych są czynniki stylu życia dostosowane do indywidualnych cech każdego pacjenta. Podstawą tej metody są badania diagnostyczne umożliwiające personalizację leczenia i wdrożenie procedur, które przywracają organizmowi witalność i zdolność do samoleczenia.

Kiedy warto zdecydować się na Terapię Fenotypową?

Klinika Odmładzania i Rewitalizacji

Każda kobieta ma prawo być piękna i zgrabna. Pomożemy Ci zadbać o siebie. Im szybciej zaczniesz, tym większe są Twoje szanse na utrzymanie zgrabnej sylwetki na wiele lat.Zgrabna sylwetka, piękna, zadbana, zdrowa skóra twarzy, blask oczu, zdrowe włosy i piękne, jędrne ciało. To wszystko jest w Twoim zasięgu.

 

Zatrzymaj młodość i piękne ciało także po trzydziestce. Wszyscy jesteśmy oceniani, w tym zwariowanym świecie tempo życia powoduje, że oceny są często powierzchowne. Musisz mieć idealnie zgrabną sylwetkę pięknie wypielęgnowaną skórę, zawsze świetną formę i doskonałe samopoczucie. Inaczej omija Cię wiele atrakcji. Jeżeli chcesz być aktywna i dobrze się bawić przez jeszcze wiele lat, dostosuj sposób odżywiania do swojego fenotypu. Zadbaj o siebie, bo musisz być aktywna, żeby cieszyć się życiem. Zabiegi body lifting i face lifting, seanse w komorze hiperbarycznej pomogą Ci zachować doskonałą formę.

 

Agnieszka Radwańska i Urszula Radwańska oraz wiele innych osób, które osiągają sukcesy w sporcie, skorzystało z Terapii Fenotypowej oraz z badań nutri immunologicznych i nutri genetycznych takich jak Sport Master 52. Testy badające polimorfizmy indywidualnego DNA, czyli badające profil genetyczny, nazywane są skrótowo testami DNA. Tędy genetyczne, od kiedy stały się dostępne finansowo, stosowane są w sporcie i treningu osobistym coraz częściej. Personalizacja treningu,w oparciu o badania genetyczne i nutriimmunologiczne pozwala podnieść poziom każdego sportowca na wyżyny sportowego mistrzostwa. Poprawianie wydolności sportowej, skrócenie czasu regeneracji po intensywnym treningu, czy szybkie wyleczenie mikrourazów, powstałych w tkankach całego organizmu po zawodach sportowych, a niewidocznych gołym okiem, to cele każdego odpowiedzialnego trenera. Testy umożliwiające personalizację odżywiania i treningu, to narzędzia diagnostyczne dla profesjonalistów i hobbystów. Najlepsi trenerzy fitnessu i sportu, trenerzy personalni, już korzystają z tych narzędzi. Dzisiaj nie tylko zawowodowcy, ale także każdy amator sportu może zapewnić sobie najlepsze wyniki w sporcie.

 

Wiele pań w tym wieku zaczyna mieć już problemy ze zdrowiem, jednak kobiety, które bardzo dbają o siebie, wyglądają tak, jakby czas się zatrzymał w miejscu. Możesz w wieku pięćdziesięciu lat wyglądać na mniej niż 40, bez problemów przejść menopauzę bez rujnowania swojego układu hormonalnego. Jeżeli straciłaś ochotę na seks, to terapia Fenotypowa może być dobrym pomysłem. Także Twój mąż w tym wieku wymaga szczególnej troski. Terapia Fenotypowa to najlepsza odpowiedź także na problemy w łóżku, takie jak obniżone libido czy zaburzenia erekcji.

 

W tym wieku wiele elementów homeostazy nie działa już prawidłowo. Bez wspomagania nie zapewnisz sobie i swojemu mężowi zdrowia i pogodnej starości. Za chwilę zaczną Cię zaliczać do kategorii Senior i szybko się zorientujesz, że dla seniora nie ma nic ważniejszego niż zdrowie. Dzięki Terapii fenotypowej możecie dożyć podeszłego wieku w dobrym zdrowiu, a nie tylko bez choroby. Żyjmy dłużej to nasze motto bo warto mieć zdrowie. Dożyć w dobrym zdrowiu do stu lat, mieć siły i zdrowie by ewentualnie, w razie potrzeby dorobić na emeryturze i cieszyć się życiem.

 

Klinika Skutecznego Odchudzania

Masz już dość diety redukcyjnej diet odchudzających wszelkiego rodzaju. Głodziłaś się katowałaś się ćwiczeniami i za każdym razem to samo – efekt jojo. Skuteczne odchudzanie stało się możliwe od momentu, kiedy dowiedzieliśmy się i zrozumieliśmy, że nadwaga to tak naprawdę niedożywienie. Jesteś zaskoczona? Wszyscy mówili, że za dużo jesz i dlatego nie możesz schudnąć? Tak, to prawda, ale Twój apetyt nie wynika ze słabej woli, tylko stąd, że komórki Twojego ciała, a zwłaszcza komórki mózgu są GŁODNE. Odważ się podjąć kolejną próbę i zacznij naprawdę skuteczne i bezpieczne odchudzanie. Gwarantujemy Ci zmianę niemal od zaraz. Twoja metamorfoza zależy teraz już tylko od Ciebie – jak szybko chcesz schudnąć? 5 kilogramów w tydzień, 10 kilogramów w dwa tygodnie, 20 kilogramów w trzy miesiące, czy 40 kilogramów w pół roku, bez intensywnych ćwiczeń i uczucia głodu? Tak to możliwe i to bez zastosowania diety odchudzającej. Wręcz przeciwnie, będziesz najadać się do syta i wprawdzie nie koniecznie będziemy Cię namawiać na jedzenie samych warzyw do końca życia, polubisz rozsądny, nieortodoksyjny wegetarianizm. Jednak odżywianie to nie wszystko, żeby odchudzanie było naprawdę skuteczne, niezbędne jest synergiczne działanie także na poziomie molekularnym dzięki zabiegom tlenoterapii hiperbarycznej (HBOT), czy innym zabiegom naszej medycyny rehabilitacji komórkowej, przekonasz się, że szybkie odchudzanie może być jednocześnie bezpieczne. Terapia Fenotypowa to najmądrzejsza metoda walki z nadwagą i wszystkimi innymi zaburzeniami odżywiania. Redukcja masy ciała, postępuje systematycznie i bezpiecznie. Ćwiczenia wdrożysz dopiero wtedy, kiedy zrzucisz dużą część swojej nadwagi i kiedy będziesz miała na to ochotę. Polubisz zdrowe gotowanie i dostosujesz swój sposób odżywiania tak, żeby nie dopuścić do rozwoju stanu zapalnego wywołanego przez nietolerancję pokarmową, czy ukrytą alergię pokarmową. Tajemnica sukcesu to najlepsze testy nietolerancji pokarmowej, dzięki którym nie grozi ci już nie tylko żadna alergia pokarmowa, ale także żadne powikłania związane z długo utrzymującą się nadwagą, z którą latami walczyłaś bezskutecznie.

 

Taka się już urodziłaś, lub zauważyłaś to później, że dolna część ciała jest większa nawet o dwa rozmiary niż góra. Masz nieproporcjonalnie grube uda, a czasem nawet całe grube nogi. Znajomi nie mogą się nadziwić – góra szczupła, a nogi grube nieproporcjonalnie, jakby od innej osoby. Do tego od jakiegoś czasu rozwija się cellulit, czyli medycznie cellulitis – stan zapalny tkanki podskórnej. Coraz więcej doniesień mówi, że jest to obrzęk lipidowy, który we wczesnej fazie może być nawet całkowicie odwracalny. Szkoda, że nie wiedziałaś o tym wcześniej. Nie traciła byś czasu na potwornie ciężkie ćwiczenia, czy bieganie, które nic nie dają. Mnóstwo czasu, jaki spędziłaś w studiu modelowania sylwetki, mogłabyś wykorzystać lepiej. Mimo, że stosujesz różne zabiegi wyszczuplające uda, modelowanie pośladków, na cellulit, modelowanie brzucha, okazuje się, że niewiele to pomaga. Rozważasz wykonanie liposukcji, ale lekarze nie dają Ci gwarancji powodzenia, a wręcz mówią o zbyt dużym ryzyku przy tego rodzaju budowie ciała. Endermologia i inne zabiegi wyszczuplające pomagają tylko miejscowo i nie rozwiązują problemu grubych ud na całym obwodzie. Odsysanie tłuszczu z ud i pośladków też nie pomaga i w zasadzie juz pogodziłaś się z tym, że tak musi być. Ta terapia jest właśnie dla ciebie – nie obiecujemy cudów, ale zobaczysz, że już po kilku miesiącach nikt nie uwierzy, że Ty możesz tak wyglądać.

 

Obalamy mity – cellulit, czyli tak zwana pomarańczowa skórka, to nie jest tylko przypadłość kobiet z nadwagą. Może zdarzyć się także u bardzo szczupłych dziewczyn. Dlaczego, bo nie jest to defekt estetyczny związany z nadmiernym spożywaniem tłuszczy, lecz jest to choroba tkanki łącznej – leżącej pod powierzchnia skóry tkanki, która na skutek zaburzeń metabolicznych, związanych z przewlekłym stanem zapalnym, ulega powolnej degeneracji. Cellulit trzeba KONIECZNIE leczyć. Jak się zapewne domyślasz, leczenie cellulitu to nie jest prosta sprawa, bo gdyby tak było, miliony kobiet nie musiałyby się godzić na jego istnienie na ich udach i krępować wyjścia na plażę, czy na basen. Jednak jeżeli się wie jaki jest mechanizm rozwoju cellulitu i dysponuje się arsenałem odpowiednich technik, to można skutecznie wyleczyć cellulit. Jak się pozbyć cellulitu przekonało sie już wiele kobiet, w tym także znana piosenkara Honorata Skarbek, która tak bardzo chciała pomóc swoim młodym fankom pozbyć się tego problemu, że odważyła się o tym głośno opowiadać na swoim forum. Jeżeli wiesz już, że są sposoby na cellulit, zapomnij o kremach, suplementach i zabiegach, które nie działają. Teraz, dzięki Terapii Fenotypowej, wiemy jak zwalczyć cellulit. Dzisiaj każda kobieta może wygrać walkę z cellulitem, i przestać się wstydzić swojej pomarańczowej skórki. Leczenie chorób skóry i tkanki podskórnej, jest także ważne ze względu na jakość życia i ochronę przed rozwojem bardzo poważnych chorób i dolegliwości, włącznie z niepłodnością, chorobami tarczycy, chorobami sercowo naczyniowymi.

 

Mężczyźni zupełnie inaczej podchodzą do nadwagi czy otyłości niż kobiety. Uważają oczywiście, że oni nie muszą być piękni, wystarczy że są dowcipni i często nie przejmują się tym, że przybywa im kilogramów. Kupują większe ubrania, dłuższe paski do spodni i tak osiągają moment, w którym dostrzegają, że oprócz nadwagi dzieje się z nimi coś jeszcze. Wtedy ruszają na siłownie, zaczynają stosować diety odchudzające – niskokaloryczne, a po jakimś czasie dostrzegają że po początkowych sukcesach, ważą więcej niż zanim zaczęli się odchudzać. Kiedy zauważają, żę tak zwana dieta odchudzająca nie działa, często poddają się i to jest najgorszy moment, bo potem może być już tylko gorzej. Jeżeli jesteś facetem, który chce jeszcze czegoś od życia, zacznij jeszcze raz się odchudzać, tylko tym razem zrób to mądrze. Mądre odchudzanie oznacza podejście naukowe – musisz zdać sobie sprawę, że zaburzenia masy ciała, czyli nadwaga nie wzięły się znikąd. Przecież kiedy byłeś młodszy nie miałeś nadwagi. Co się stało? Odpowiedź jest banalnie prosta – cywilizacja zniszczyła Ci zdrowie. Oczywiście Twój styl życia bardzo jej w tym pomógł, nieregularne posiłki, alkohol, piwo, słodzone napoje, coraz mniej ruchu i przetworzone jedzenie – to wszystko spowodowało, że organizm nie wytrzymał. Teraz już będzie tylko gorzej, jeżeli nie zaczniesz się leczyć. Tak, nadwagę trzeba LECZYĆ. Już wiesz, że siłownia, pływalnia, bieganie nie wiele pomogą, bez odpowiedniej niskokalorycznej diety. Ale nie wiesz jeszcze, że niskokaloryczna dieta zaprowadzi Cię prosto do szpitala – cukrzyca, choroby sercowo naczyniowe, choroby układu nerwowego i wiele innych. Więc zacznij się leczyć w placówce medycznej, która ma ogromne doświadczenie w skutecznym leczeniu nadwagi i otyłości. Czeka Cię metamorfoza, która spodoba się Tobie i Twoim kobietom. Zdziwisz się, kiedy zobaczysz, że skuteczne i bezpieczne odchudzanie, wcale nie musi być związane z zabójczym wysiłkiem fizycznym i ciągłym uczuciem głodu. Zobaczysz, że zmiana może nastąpić od zaraz – już po kilku dniach zobaczysz pierwsze efekty. Dieta odchudzająca, czyli redukcyjna to mit – ona nie działa. Skuteczne odchudzanie musi być mądre – musisz przede wszystkim zadbać o odżywienie twojego organizmu na poziomie komórkowym – dostarczyć Twoim mitochondiom odpowiednich składników odżywczych. Zobaczysz jak szybko Twoja waga łazienkowa stanie się Twoją przyjaciółką. Struktura Twojego ciała zacznie się zmieniać. Wraz z redukcją całkowitej wagi (masy) ciała, przyrastać będzie masa mięśniowa kosztem utraty masy tłuszczowej. Dopiero jak zrzucisz pierwsze kilogramy, zaczniesz znowu mieć ochotę na ćwiczenia. Personalizowany program żywieniowy w oparciu o badanie alergii pokarmowej i nietolerancji pokarmowej, przy użyciu testu Kod Metaboliczny, najlepszego tego typu badania na rynku, może być uzupełniony o badanie genetyczne, które pozwala jeszcze lepiej dopasować Twój styl życia do Twojego genotypu i fenotypu. W połączeniu z zabiegami medycyny komórkowej Terapia pozwoli Ci odzyskać tkankę mięśniową i sprawność fizyczną. Zadbaj o siebie, bo życie jest tylko jedno, a my dajemy gwarancję sukcesu.

 

Nadwaga u dzieci to prawdziwa plaga. Otyłe dziecko coraz częściej pojawia się u lekarzy pierwszego kontaktu z szeregiem chorób, które do niedawna były udziałam wyłącznie osób dorosłych. Dzieci są bezbronne – za problem nadwagi u dzieci odpowiadają ich rodzice i szkoła. Niestety wiedza o tym, że nadwaga i otyłość to choroby, które powinny być leczone jest bardzo ograniczona. Może jest tak dlatego, że medycyna konwencjonalna nie dysponuje lekiem na nadwagę, który można byłoby zapisać dzieciom. Tylko Medycyna Stylu Życia dysponuje już wiedzą o tym, jak do nadwagi małego dziecka nie dopuścić oraz jak leczyć nadwagę u dzieci i młodzieży. Dziecko z nadwagą cierpi zarówno fizycznie, jak i psychicznie, prawidłowe odżywianie dzieci i młodzieży to oczywiście klucz do sukcesu i w tym także pomagamy młodym matkom. Kiedy jednak nadwaga już wystąpiła, najczęściej trzeba wdrożyć konsekwentne, skojarzone leczenie, które bez użycia jakichkolwiek preparatów farmakologicznych przyniesie oczekiwane rezultaty. Nadwaga wśród młodzieży, bardzo dobrze poddaje się leczeniu przy zastosowaniu Terapii Fenotypowej. Nawet dużą nadwagę u dzieci leczymy szybko i skutecznie.

 

Dzisiaj każdy może schudnąć. Nieważne, czy masz nadwagę, czy już otyłość, na pewno ci pomożemy. Nasza metodologia, wykorzystująca efekt ketozy, pozwala na szybkie i skuteczne przełamanie metabolizmu i rozpoczęcie procesu redukcji tkanki tłuszczowej. Kiedy nie pomaga już żadna dieta, a zależy Ci na szybkim odchudzaniu, tak zwana Tube Diet, czyli podawanie specjalnej mieszanki przez zgłębnik nosowo żołądkowy jest najlepszym wyjściem. To naprawdę zdrowe i skuteczne odchudzanie. Kiedy nie wiesz jak schudnąć, bo nic nie działa, ta metoda jest dla Ciebie. Zapewnia optymalne odżywianie i szybko radzi sobie z nadwagą i otyłością. Jest nie mniej skuteczna niż głodówka, a jednocześnie nie pociąga za sobą ryzyka niedożywienia jak w głodówce. Jeżeli nie pomagają Ci żadne ćwiczenia, a chcesz schudnąć, Terapia Ketogeniczna, to najlepszy wybór. To odchudzanie bez głodówki jest najlepszym wyjściem, kiedy zastanawiasz się jak szybko schudnąć. W przeciwieństwie do zwykłej diety odchudzającej Terapia Ketogeniczna trwa od 7 do 10 dni. Odchudzająca siła tej Terapii polega na tym, że po wejściu w stan ketozy, organizm zaczyna korzystać z zapasów energetycznych zgromadzonych w tkance tłuszczowej. W okresie Terapii Ketogenicznej nie musisz zastanawiać się co jeść żeby schudnąć. Dietetyk dobierze dla Ciebie odpowiednią ilość mieszanki tak, żebyś nie odczuwała głodu. Jest wiele sytuacji, kiedy musisz szybko schudnąć, ale kiedy pytasz lekarza jak szybko schudnąć? rozkłada ręce. Terapia Ketogeniczna pozwala bardzo szybko schudnąć od kilku do kilkunastu kilogramów bez jakichkolwiek negatywnych efektów ubocznych. Szybka utrata kilogramów pod opieką naszych specjalistów jest bezpieczna, bo w trakcie terapii stosowane są zabiegi odciążające wątrobę. O tym niestety nie pamięta wiele ośrodków oferujących szybkie odchudzanie. Terapia Ketogeniczna do Centrum Medycznego VIMED przywędrowała najpierw z USA jako diet tube lub The Diet, a potem z Włoch. Skuteczne odchudzanie, bezpieczne odchudzanie, to nasze najważniejsze czynniki sukcesu. Nowoczesne odchudzanie stosowane w naszych placówkach pod opieką specjalistów to jest prawidłowa odpowiedź na pytanie jak bezpiecznie schudnąć. Wiele pań zastanawia się jak szybko schudnąć przed ślubem, zarówno panna młoda, jak i rodzice młodej pary mają często problem, co zrobić, żeby w ostatniej chwili pozbyć się kilku nadwyżkowych kilogramów by zmieścić się w ślubne, czy weselne kreacje. Terapia ketogeniczna to znakomita recepta jak dobrze wyglądać na ślubie. To szybkie i skuteczne odchudzanie jest przede wszystkim bezpieczne i zdrowe – to odchudzanie nie rodzi żadnego ryzyka zdrowotnego. W sytuacjach, kiedy trzeba naprawę szybko schudnąć na przykład przed operacją, nie istnieje skuteczna dieta odchudzająca. Uporczywa nadwaga czy otyłość, wymagają specjalnego podejścia. Dziś nie ma już zatem pytania jak pozbyć się zbędnych kilogramów? Pytanie brzmi: Kiedy do nas przyjdziesz, żeby schudnąć?

 

Klinika Mądrych Rodziców

Klinika Chorób Cywilizacyjnych

W Centrum Medycznym VIMED oferujemy najbardziej kompleksowy, spersonalizowany pakiet diagnostyczno terapeutyczny, dzięki któremu można sprawdzić stan swojego zdrowia i dowiedzieć się, co zrobić, aby rozpocząć proces skutecznego leczenia. Pierwszy krok w kierunku zdrowia, sił witalnych i doskonałego samopoczucia!

Kompleksowa terapia w Klinice Medycyny Funkcjonalnej Centrum Medycznego VIMED to pierwszy etap na drodze do odzyskania zdrowia!

Skorzystaj ze specjalnego programu: „Terapia Fenotypowa w Klinice Medycyny Funkcjonalnej”, a otrzymasz personalizowaną analizę stanu zdrowia wraz z rekomendacjami zespołu specjalistów Medycyny Funkcjonalnej, do dalszego postępowania w zakresie leczenia i profilaktyki. W cenie pakietu zawarte są także konsultacje ze specjalistami i zabiegi rehabilitacji komórkowej dobrane indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta.

Najpełniejsza gwarancja


  • Gwarancja ceny – oferujemy najniższe ceny dzięki temu, że jesteśmy na rynku już od 2006 roku i wykonujemy najwięcej badań, w ścisłej współpracy amerykańskimi i włoskimi dostawcami narzędzi diagnostycznych. Niektóre nasze badania, mimo że bardziej kompleksowe, są tańsze niż zwykłe testy IgG.
  • Gwarancja jakości – nasze badania charakteryzują sie najwyższą czułością – żadne badanie nietolerancji pokarmowej nie może się równać z badaniem cytotoksycznym, jeżeli chodzi o czułość i szerokość spektrum badanych reakcji na pokarm
  • Gwarancja bezpieczeństwa – nasze badania są wykonywane przez doświadczonych diagnostów laboratoryjnych w Medycznym Laboratorium Diagnostycznym, posiadającym odpowiednie wpisy i certyfikaty
  • Gwarancja profesjonalizmu – konsultacje są prowadzone przez dietetyków klinicznych posiadających unikalne kwalifikacje i największe doświadczenie
  • Gwarancja skuteczności – ponad 40 000 zadowolonych pacjentów, potwierdza skuteczność naszych rozwiązań. Jesteśmy pionierem w medycynie personalizowanej skoncentrowanej na leczeniu chorób na tle ukrytych alergii (nietolerancji) pokarmowych zajmujemy się tym już od 10 lat!
  • Gwarancja szybkości – nikt nie wykona badania szybciej – wyniki w ciągu 48 godzin od otrzymania materiału, bo badamy pełną krew a nie tylko osocze i badania wykonujemy codziennie, niezwłocznie po otrzymaniu materiału, nie czekając aż spłyną próbki z całej Europy.

Czy wiesz, że płatności możesz rozłożyć na raty?